Віктор Євпак

У будівництві школи олімпійського резерву виявили невідповідності проекту

Позапланова перевірка ДАБІ виявила невідповідності між проектно-кошторисною документацією та роботами, які проводяться в ОСДЮСШ. Інспекція винесла припис підряднику. У Черкаській ОДА чекають на результати державної експертизи щодо проведених робіт.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

– За позаплановою перевіркою ДАБІ винесено припис і виявлено невідповідність роботи до ПКД. Ці питання пов’язані із коригуванням ціни і безпекою осіб, які будуть там в приміщенні. Ми наполягаємо на коригуванні ПКД у відповідність до проведених робіт. Далі державна експертиза. Якщо вона підтвердить що відхилення допустимі, тоді ми приймемо рішення про добудову. Якщо ж відхилення несумісні – то будемо виноситися припис щодо демонтажу тієї частини, яка збудована не відповідно до проектної документації, – розказав Роман Боднар.

Зазначимо, що договір на будівельні роботи та поточний ремонт ОСДЮСШ укладений ще в грудні 2017 року. Згідно з договором, вартість якого склала 57,87 мільйонів гривень, підрядник «ПМ-Арсенал» мав завершити роботи ще в грудні 2019 року. Втім терміни угоди постійно продовжувалися. Згідно з текстом наразі останньої додаткової угоди, протягом 2019 року план фінансування об’єкту склав 33,63 мільйони гривень.

Проект будівництва

Планувалося, що в ОСДЮСШ, більш відомій як «Манеж», відремонтують адміністративну будівлю з добудовою ще одного приміщення, де повинні були розташуватися  спортивні зали та 50-метровий басейн.

Проект будівництва

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. а не этот подрядчик театр ремонтирует????

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.