Під час виборів лідер черкаських “Слуг” обзавівся двома коштовними мерседесами

Заступник голови обласної ради від фракції “Слуга народу” Сергій Лісовий задекларував статки за 2020 рік.

Відповідно до поданої декларації він та дружина за попередній рік заробили майже 7 млн гривень. Левова частина з цих грошей – 6,5 млн гривень – це дохід дружини від здійснення підприємницької діяльності, яку вона розпочала у червні 2020 року. А сам Лісовий заробив лише 250 тисяч гривень.

Ще 707 тисяч гривень отримала родина “Слуги” як подарунок від громадянки Ірини Турбієнко та 420 тисяч від продажу рухомого майна.

Окрім того, в другій половині 2020 року Лісові придбали два автомобілі Mercedes-Benz класу S 2015 року та GLС 2018 року, загальною вартістю 1 876 900 грн.

У 2019 році доходи родини були значно скромнішими. Вони користувались автівкою Hyundai Elentra 2012 року, а сам чиновник, будучи ще просто підприємцем, заробив 448 тисяч гривень.

Сергій Лісовий балотувався під першим номером обласного списку партії “Слуга народу” до обласної ради. Він є сином ексочільника обласної прокуратури Миколи Лісового, а також однокласником очільника обласної державної адміністрації Олександра Скічка. За інформацією “18000”, Лісовий “курував” формування партійного списку до обласної ради та Золотоніської районної ради.

Хочеш читати більше матеріалів про публічних осіб?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

1 Коментар

  1. Тепер треба перевірити цю Ірину Турбієнко, із яких доходів вона “ПОДАРУВАЛА” 707 тисяч гривень та на якій підставі вона робить сторонній (або ні?) людині такі “подарунки”?)))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.