У Смілі секретар міськради поштовхався із депутатами та чиновниками (виправлено)

У Смілі відбулася штовханина між секретарем міськради Віктором Федоренком, а також депутатами і місцевими чиновниками.

Відео інциденту оприлюднила Сміла-ТВ.

Обережно: на відео нецензурна лексика.

Нагадаємо, вчора прокуратура вручила міському голові Сміли Олексію Цибку підозру у штучному створені перешкод у роботі депутатів.

За інформацією СБУ, у жовтні Цибко скликав сесію, повідомивши лише частину депутатів. На засіданні не було кворуму: прийшли 16 депутатів із обов’язкових 19. У такому складі сесія ухвалила рішення про визначення надавачем енергопослуг одне із підприємств області. Наразі стосовно цієї структури відкрито низку кримінальних проваджень за фактом розкрадання державних коштів.

За версією слідства, діяльність цього підрядника призводила до щорічних системних проблем із забезпеченням теплопостачання у Смілі. Крім цього, з порушенням регламенту, на сесії було розглянуто низку питань щодо розподілу бюджетних коштів та земельних відносин. Під час слідчих дій встановлено, що посадовець підробив чимало підписів відсутніх депутатів на позачерговій сесії Смілянської міської ради, прийнявши рішення нібито одноголосно.

Раніше у Федоренка був публічний конфлікт із Міхеілом Саакашвілі під час візиту останнього у Смілу у 2017 році.

Саакашвiлi2

Фото із видання Прочерк

*Раніше видання “18000” опублікувано новину про те, що штовханина сталася за участі правоохоронців. Як стало відомо згодом, участь у ній брали посадовці та депутати.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.