Під Кам’янкою зійшли вагони. Змінено графік руху потягів

Через сходження двох вантажних вагонів на перегоні Райгород – Кам’янка Укрзалізниця на час відновлювальних робіт змінює маршрут прямування низки поїздів.

Зокрема, йдеться про поїзди №731 Дніпро — Київ, №41 Дніпро — Львів та №790/792 Київ — Кременчук, Кропивницький. Вони тимчасово курсуватимуть через станцію Помічна замість станції Кам‘янка.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Через зміну маршруту час прибуття вказаних рейсів до кінцевої станції посунеться орієнтовно на 5 годин вперед.

Крім того, з тієї ж причини зміни торкнуться й приміських поїздів:

  • № 6505 Знам’янка-Шевченка сьогодні обмежено до станції Кам‘янка.
  • № 6508 Цвіткове — Знам’янка буде курсувати у сполученні Цвіткове — Шевченка і Косарі-Знам’янка з відправкою останнього о 18:12.
  • № 6507 Знам’янка — Цвіткове зі Знам’янки о 17:12 до ст.Косарі, а Шевченка — Цвіткове о 20:30.
  • № 6510 Цвіткове — Знам’янка відправкою о 18:21 до ст. Шевченка о 19:31.

«Приносимо вибачення за ці незручності та просимо пасажирів слідкувати за наступними оновленнями по затримках поїздів — це завжди зручно робити через портал uz-vezemo.com. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб відновити стандартний маршрут і графік», – зазначають в Укрзалізниці.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини