Під обласним управлінням СБУ палили шини (ФОТО)

У ці хвилини під обласним управлінням Служби безпеки України збираються активісти. Здебільшого це прихильники “Національного корпусу”.

Про це йдеться у стрімі голови обласного осередку “Нацкорпусу” Дмитра Кухарчука.

Націоналісти виступають проти погодження “формули Штайнмаєра”. Зараз на місці близько сотні людей. На місце протесту вони принесли шини.

На мітинг також прийшли працівники поліції, які попереджають активістів про відповідальність за порушення законодавства.

Фото Яни Бондаренко

Кухарчук запевнив, що активісти планують мирну акцію. Він також зазначив, що місце для мітингу було обрано не просто так – саме Служба безпеки має забезпечити “подальше існування української державності”.

Фото Яни Бондаренко

Серед мітингарів – екс-нардеп Олег Петренко.

– У цій формулі нічого немає ні про війну, ні про мир. У ній є лише капітуляція у вигляді проведення виборів на окупованій нині території Донбасу. Не має значення, яку ціну ми заплатимо це за це зараз. Ми вимушені будемо заплатити значно більше ціну за цю капітуляцію, коли війна прийде в домівки кожного з нас, – заявив Петренко.

На завершення акції активісти запалили фаєри та шини.

Фото Яни Бондаренко

Фото Яни Бондаренко

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст “формули Штайнмаєра”. Тепер, за його словами, “формула Штайнмаєра” має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі “не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *