Під ювілей обвинувачений у хабарництві чиновник отримав від мера медаль за професіоналізм

Директора міського департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна 4 квітня нагородили медаллю “За сумлінну працю”. 

Про це свідчить розпорядження міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, що є в розпорядженні видання “18000”.

Згідно з текстом документу чиновник отримав нагороду у зв’язку з багаторічною сумлінною та плідною працею, високим рівнем професійної майстерності, вагомим внеском у розвиток місцевого самоврядування, відданість обраній справі та досягненням 50-ти річного ювілею. 

Як ми писали раніше, Артур Савін 17 квітня відзначив свій 50-ти річний ювілей, на який запросив пародиста президента Зеленського. 

Нині він разом із ще одним фігурантом є учасниками судового процесу. Їх звинувачують у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від одного з місцевих проектантів. Справа слухається у Соснівському районному суді. Додамо, Савін був затриманий у 2017 році під час отримання нібито хабара та згодом поновився на посаді. 

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

1 Коментар

  1. Мы черкащане отдельная нация, срать мы хотели на Киев и пр резидента. Черкасская мафия непобедима, что хотим то и делаем. Местная власть ворует землю под застрой, строит где пожелает, цены у нас на всё выше чем где либо, так как и тупых приезжих с сёл лохов тоже хватает. Не жизнь а сказка. Скоро рабов будем сельских покупать и продавать.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.