Підозрюваний переносив фрагменти авто на місці смертельної ДТП і надавав неправдиві свідчення, – потерпілі

Сьогодні Апеляційний суд в Черкаській області розглядає скаргу на рішення суду першого інстанції щодо запобіжного заходу Роману Куниці у вигляді домашнього арешту.

Нагадаємо, за версією слідства, Куниця перебував за кермом автомобіля, який на смерть збив директора школи Юрія Лункіна. 24 січня Придніпровський районний суд обрав Куниці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На таке рішення суду прокуратура подала апеляційну скаргу про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 23 березня.

У ході засідання Володимир Орленко, захисник Куниці, надав довідки про хворобу його підзахисного. Проте вони датовані 10 і 11 лютого, тому прокурор зробив висновок, що такі документи вказують на те, що підозрюваний намагається уникнути відповідальності.

За словами захисника потерпілих Сергія Василенка, після автопригоди підозрюваний Куниця та чоловік, який перебував з ним в авто (очевидно – Буряк – ред.) змінювали обстановку на місці ДТП. Зокрема, вони переміщували фрагменти автомобіля: радіатор, фари тощо.

Він додає, що є фото, де Куниця із номерним знаком авто стоїться біля тіла загиблого. Захисник наголошує, що після ДТП праве дзеркало автомобіля було пошкоджене, але під час експертизи фара була полагоджена за невідомих обставин.

За словами адвоката потерпілих Сергія Василенка, зацікавленою особою у цих обставинах є Куниця. І це вказує, що він може перешкоджати встановленню істини у справі. Ще один приклад тому – неправдиві покази по справі, які від початку надавав Куниця. До прикладу, спочатку він говорив, що загиблий переходив дорогу у невстановленому місці, що не відповідає дійсності.

– Я б не хотіла, щоб людина, яка надає неправдиві свідчення, була під домашнім арештом, – каже донька загиблого Ірина Лункіна.

У свою чергу Роман Куниця в ході суду попросив вибачення у родини загиблого і назвав свій вчинок “великими гріхом”.

Він додав, що готовий понести будь-яке покарання, яке призначить йому суд.

Заслухавши сторони, суд відправився у нарадчу кімнату.

Нагадаємо, Володимир Орленко, який захищає підозрюваного Романа Куницю, клопотав про відвід судді Соломки, проте суд не задовольнив клопотання.

Дивіться НАЖИВО відео із зали суду:

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.