Підозрюваним у вбивстві Сергієнка продовжили запобіжні заходи (ФОТО)

Сьогодні в Городищенському міськрайонному суді відбулось чергове засідання у справі вбивства корсунського журналіста й активіста Василя Сергієнка.

Про це повідомляє кореспондент 18000

На початку засідання головуюча суддя Людмила Синиця повідомила про те, що проти неї розпочате кримінальне провадження через розголошення таємниці слідства у провадженні, пов’язаному із цією справою, та запитала, чи немає у сторін процесу клопотання про її відвід. Відповідних клопотань не надійшло.

Далі судді перейшли до вивчення письмових доказів у справі, заявлених стороною обвинувачення. Зокрема, було вивчено протокол слідчого експерименту за участі одного із підозрюваних: Вікора Горбенка. Саме він, за версією слідства, привіз до Корсуня інших учасників викрадення Сергієнка. У залі суду Горбенко зазначив, що нібито давав ці покази після «застосування проти нього тортур».

Опісля судді розглянули клопотання про продовження та заміну запобіжних заходів.

У підсумку Вадиму Мельнику продовжили цілодобовий домашній арешт, Роману Недибалюку і Віктора Горбенка – нічний домашній арешт із носінням браслету, Володимира Воронкова лишили під вартою до 12 жовтня.

При цьому судді відзначили, що суддя Подорога мав окрему думку щодо запобіжного заходу Горбенку.

Наступне судове засідання відбудеться 22 вересня.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.