Підозрюваних у вчиненні бунту в черкаській колонії взяли під варту

Чотирьом підозрюваним у вчиненні бунту у черкаській виправній колонії 62 обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також прокуратура розгляне, чи застосовувалася проти них фізична сила з боку правоохоронців. 

Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду Черкас.

28 квітня у виправній колонії №62 відбувався бунт, після чого в установі було введено режим особливих умов, а шістьом підозрюваним вручили підозри.

Чоловіків обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 392 Кримінального кодексу України (дії, що дезорганізують роботу установ виконання покарань, вчинені особами, які відбувають покарання у виді позбавлення волі).

Слідчий суддя постановив ухвали, якими щодо підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Із метою мінімізації ризику вчинення ними тиску на свідків події та інших підозрюванихз колонії, їх направили до ДУ “Черкаський слідчий ізолятор”.

Під час розгляду клопотань, у судовому засіданні підозрювані повідомили слідчого суддю про застосування до них тортур та нелюдське поводження після вчинення бунту 28 квітня. Нагадаємо, саме через це засуджені почали голодування та порізали собі вени.

За таких обставин слідчий суддя ухвалив зобов’язати Черкаську місцеву прокуратуру внести до ЄРДР відомості про злочин за ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та доручити відповідному правоохоронному органу проведення досудового розслідування.

Під час розслідування має бути здійснено перевірку обставин щодо можливого застосування до підозрюваних насильства з боку працівників правоохоронних органів колонії у період із 28 квітня по 8 травня 2019 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *