Підприємці стягують 440 тисяч гривень за коштовну картоплю, купувати яку зобов’язав черкаський суд

1 березня Господарський суд Черкаської області розглянув позовну заяву підприємства ТОВ “Каштан-плюс” до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, відповідно до якої ділки вимагають стягнути з освітян понад 400 тисяч гривень за картоплю.

Договір на постачання цієї продукції був укладений відповідно до рішення цього ж Господарського суду Черкаської області у жовтні 2020 року. 

Нагадаємо, на початку березня минулого року чиновники департаменту освіти оголосили про закупівлю коштовної картоплі вартістю понад 15 грн за кілограм у межах переговорної процедури. Втім, після розголосу та проведеного моніторингу Державною аудиторською службою закупівлю відмінили, а чиновник департаменту отримав підозру за можливу розтрату коштів. Згодом в результаті проведеної конкурентної закупівлі ціна картоплі була зменшена до 9 гривень за кілограм.

Разом з тим, підприємство “Каштан-плюс”, яке мало постачати картоплю за завищеною на думку правоохоронців ціною, звернулося до Господарського суду з вимогою визнати договір укладеним, попри відмінену закупівлю. Суд погодився з доводами підприємства і визнав угоду такою, що була укладена. У свою чергу, у визначений термін департамент освіти та гуманітарної політики апеляційну скаргу на відповідне рішення не подав і рішення набрало законної сили. На момент винесення рішення й терміну апеляційного оскарження виконуючим обов’язки директора департаменту освіти був Ігор Волошин, який зараз повноцінно очолює департамент.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.