Підприємство сплатить штраф за незаконне збільшення ціни на газ для закладів освіти на Черкащині

Прокуратура довела в суді незаконність збільшення ціни на газ для закладів освіти однієї із територіальних громад Черкаського району.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської обласної прокуратури.

Господарський суд стягнув із суб’єкта господарювання до бюджету територіальної громади 70 тисяч гривень за безпідставне збільшення ціни на газ, який був поставлений до закладів освіти у Черкаському районі.

Підприємство, уклавши договір на закупівлю газу та здійснюючи його постачання для закладів освіти, уклало три додаткових угоди, порушуючи принцип пропорційності. А також без належного підтвердження коливання ціни на ринку, незаконно збільшило ціну на вказаний енергоносій, як наслідок, безпідставно отримало бюджетні кошти.

Ювенальний прокурор у суді довів факт порушення вимог чинного законодавства та незаконної зміни істотних умов договору. Відповідно суд зобов’язав суб’єкт господарювання сплатити до бюджету незаконно отримані ним кошти.

Читайте також: Рідна фірма мера та ФОП його дружини за рік отримали 12,7 млн грн на плитку і асфальт.

П’ять хвилин вашого часу = кращі ми. “18000” проводить анонімне опитування, щоб вдосконалити роботу редакції. Пройдіть його, будь ласка. Ось посилання на анкету.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *