Підрядник із “чорного списку” “кинув” освітян на півмільйона

Підприємство «БТК-ЛАД» отримало півмільйона гривень авансу на ремонт спортзалу у черкаській школі №5, але робіт фактично не виконало.

Як інформують у прес-службі прокуратури області, замовник перерахував підприємству аванс у розмірі півмільйона гривень, що виділені із бюджету міста. Проте підрядник не приступив до виконання робіт та ігнорував листи замовника про повернення коштів.

Господарський суд Черкаської області задовольнив позовні вимоги щодо стягнення підрядника 500 тисяч гривень за невиконання робіт з капітального ремонту спортзалу.

Зазначимо, що йдеться про відомого місцевого підрядника – ПП «БТК-ЛАД».

27 грудня 2017 року Черкаська ЗОШ №5 за результатами тендеру уклала угоду із цим підприємствам вартістю 2,2 мільйона гривень.

При цьому у ході аукціону замовник відхилив дві дешевші пропозиції від ФОП Кулинич та від ТОВ А.І.Д.А.

«БТК-ЛАД» прописане в Черкасах у квартирі свого єдиного засновника Дмитра Хоменка. Підприємство має статутний капітал у 500 гривень. Сам Хоменко у 2015 році балотувався до Черкаської міської ради від БПП «Солідарність».

З 2016 року підприємство отримало підрядів на 28 мільйонів гривень.

У 2017 році підприємство стало фігурантом скандалу із загибеллю робітника під час утеплення будинку. Також свого часу заступник міського голови Ігор Коломоєць включив це підприємство до «чорного списку» недобросовісних підрядників.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *