Підрядник, який “кинув” освітян на півмільйона, не хоче повертати гроші. Верховний Суд на стороні прокуратури

Верховний Суд підтримав прокуратуру Черкаської області та лишив в силі рішення господарського суду щодо стягнення півмільйона гривень із товариства «БТК-ЛАД», що покинуло ремонт спортзалу у школі №5.

Як повідомляє прокуратура області, не бажаючи повертати кошти, підрядник оскаржував рішення в касаційному порядку та просив позов прокурора залишити без розгляду.

Зараз вживаються заходи щодо примусового виконання рішення суду.

«БТК-ЛАД» є виконавцем ремонту спортзалу в школі №5. Фірма, отримавши у травні 2018 року аванс у 500 тисяч гривень, роботи не виконала.  Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

1 серпня обласний Господарський суд задовольнив вимоги школи і розірвав договір на роботи, до яких підрядник так і не приступив. Фірма подала апеляцію і 17 жовтня Північний апеляційний господарський суд відкрив провадження.

«БТК-ЛАД» прописане в Черкасах у квартирі свого єдиного засновника Дмитра Хоменка. Підприємство має статутний капітал у 500 гривень. Сам Хоменко у 2015 році балотувався до Черкаської міської ради від БПП «Солідарність».

З 2016 року підприємство отримало підрядів на 28 мільйонів гривень.

У 2017 році підприємство стало фігурантом скандалу із загибеллю робітника під час утеплення будинку. Також свого часу заступник міського голови Ігор Коломоєць включив це підприємство до «чорного списку» недобросовісних підрядників.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *