Підрядник, якого підозрювали в заволодінні коштами, отримає 30 мільйонів від черкаських дорожників

Підприємство виконує ремонт в Каневі (фото – міськради)

Експлуатаційним утриманням низки автомобільних доріг державного значення на замовлення Служби автомобільних доріг області займеться підприємство “Канів-Граніт”.

Як зазначається на порталі Dozorro, Служба автомобільних доріг області уклала договір на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд із підприємством «Канів-Граніт». Вартість угоди становить 36,65 мільйонів гривень. Підприємство надаватиме послуги до кінця цього року.

До аукціону замовник не допустив Черкаський облавтодор, оскільки підприємство не надало документального підтвердження виконання аналогічних робіт. Участь в торгах взяли два учасники: «Канів-Граніт» та ТОВ «Спільне україно-німецьке підприємство Автострада». Дешевшу пропозицію подало канівське підприємство. Договір укладено 30 липня, опубліковано на Dozorro – 1 серпня.

Техзавданням передбачена ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття, влаштування вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші, улаштування бар’єрного металевого огородження, тросового огородження, залізобетонного огородження, установка сигнальних стопчиків, дорожніх знаків та нанесення розмітки. Окрім того, передбачено очищення та фарбування мосту. Також підрядник надаватиме послуги із зимового утримання дороги та скошування трави на узбіччі.

«Канів-Граніт» зареєстроване в Каневі та належить Абову та Арегназану Авеянам. За останні три роки замовники уклали із підприємством договорів на понад 120 мільйонів гривень. При цьому на 85 мільйонів у цьому році. Зокрема, 10 угод протягом квітня-липня 2019-го з «Канів-Гранітом» підписала черкаська САД. В основному це дрібний поточний ремонт.

Абов Авеян: «Кожна вулиця Канева — в серці моїм»

Абов Авеян

Зазначимо, що ПП Канів-Граніт фігурувало у кримінальному провадженні, що було відкрите національною поліцією у вересні 2017 року. Слідчі підозрювали службових осіб фірми у заволодінні бюджетними коштами під час виконання капітального ремонту доріг в Каневі у 2016-2017 роках.

За версією поліції, управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міськради уклало з підприємством низку договорів на ремонт вулиць Потужнього, Леніна, Різниченка, Чипулки, Завойка, Чкалова та інших. Загальна вартість фактично виконаних, прийнятих та оплачених замовником робіт склала близько 4 мільйонів гривень.

Зокрема, в ухвалі Придніпровського райсуду Черкас зазначається, що підрядник включив до актів виконаних робіт матеріали, якість та кількість яких не підтверджена документально. Вартість таких оцінена поліцією в 1,67 мільйонів гривень.

Останні ухвали суду в цій кримінальній справі датовані 31 жовтня 2017 року. Суд надав дозвіл слідчим та співробітникам СБУ на тимчасовий доступ до банківських документів та до документів, що знаходяться в Канівській міськраді та РДА.

Також «Канів-Граніт» фігурує в провадженні, яке поліція відкрила в листопаді 2018 року. В ухвалі зазначається, що під час ремонту дороги в Драбівському районі власник підприємства був залучений як постачальник асфальту, що не відповідає вимогам ПКД, та в подальшому наданні недостовірних документів. Інформація про нові ухвали в  цій справі в судовому реєстрі відсутня.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.