Підрядник, з яким прокуратура судиться через ремонт Смілянської, візьметься за державну дорогу за 130 мільйонів

Товариство «Главшляхбуд» капітально відремонтує дорогу Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 519+736 – км 523+336 в Черкаській області. Вартість угоди 133,63 мільйони гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Згідно з техзавданням, підрядник перелаштовує електромережі, облаштує дорожнє полотно, встановить 85 дорожніх знаків, нанесе розмітку холодним пластиком. Всі ці роботи мають бути завершеними до кінця 2020 року і повністю профінансовані коштами із державного бюджету у наступному році.

Процедуру закупівлі намагалися оскаржити ТОВ «Черкасиміськбуд» (щодо дискримінаційний вимог ТД) та ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» (щодо відхилення пропозиції). Однак АМКУ не задовольнив їхні скарги.

За результатами аукціону замовник уклав договір із товариством «Глашляхбуд» на 133,63 мільйони гривень.

Згідно з текстом договору, 63 мільйони гривень із цієї суми підуть на ЩМА-20 та асфальтобетон крупнозернистого типу А, що будуть придбані на черкаському АБЗ. При цьому вартість асфальту приблизно ідентична вартості із інших тендерів цього ж замовника, ціна за ЩМА – дещо вища.

Зазначимо, що в числі тендерної документації «Главшляхбуд» надав позитивний відгук від Служби автомобільних доріг щодо виконання підприємством ремонту ділянки дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. При цьому «Главшляхбуд» фігурує в кримінальному провадженні поліції, яка розслідує ремонтні роботи товариства на іншій ділянці цієї ж дороги.

“Главшляхбуд” зареєстрований в Черкасах в 2015 році і має капітал в 1 тис. грн. Єдиним засновником фірми є житель села Квітки в Корсунь-Шевченківському районі Олег Шпунтенко, керівником – Денис Орлінський.

З 2016 року на Черкащині через фірма виграла дорожніх тендерів на майже півмільярда гривень. У Черкасах на замовлення департаменту економіки товариство займалося ремонтом вулиць Чорновола, Благовісної та Сумгаїтської. По кожній із цих робіт товариство отримало додаткові угоди.

Нагадаємо, на весні цього року Черкаська місцева прокуратура звернулася до суду про стягнення з товариства «Главшляхбуд» 1,8 мільйона гривень через неналежне виконання капремонту вулиці Смілянської. Наразі справу розглядає Північний апеляційний господарський суд.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.