Підвальні приміщення під магазин у Кам’янці в оренду через «Прозорро.Продажі»

Приміщення під офіс чи іншу господарську діяльність можна орендувати через державну систему електронних аукціонів «Прозорро.Продажі». Органи місцевого самоврядування та держава активно користуються системою та виставляють на онлайн-аукціони свої об’єкти нерухомості. Незабаром відбудуться торги, на яких можна орендувати підвальні приміщення в одній із територіальних громад на Черкащині.

Йдеться про нежитлові приміщення Будинку рад у місті Кам’янка на вулиці Героїв Майдану, 37.  Простір, який міська рада виставила на торги, підходить для магазину чи магазину-складу.

  • Вбудована частина нежитлового приміщення №V, яку пропонують орендувати, має загальну площу 22,3 квадратних метри. Технічний стан об’єкта – задовільний. А стартова вартість оренди на місяць складає 737 гривень. Онлайн-аукціон у системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 19 грудня, заявки на участь можна подавати до 18 грудня.

Оренда комунального майна через «Прозорро.Продажі»: як це працює 

Державна система електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» дозволяє громадам залучити додаткові кошти для своїх потреб, якщо ті активно виставляють своє майно на торги. Адже гроші з оренди комунального майна надходять до місцевих бюджетів.

В аукціонах можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи без прив’язки до місця реєстрації чи проживання. Реалізація активів через електронні торги у системі «Прозорро.Продажі» дозволяє забезпечити прозорість процесу та чесну конкуренцію, а відтак – справедливу ринкову ціну лота.

Щоби орендувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно:

  • знайти бажаний об’єкт оренди, щодо якого оголошений аукціон;
  • обрати авторизований майданчик на сайті «Прозорро.Продажі» та зареєструватися на ньому;
  • подати заявку на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику, сплатити реєстраційний та гарантійний внески;
  • взяти участь в аукціоні;
  • підписати протокол та договір оренди.

Знайти об’єкти у будь-якій області за потрібними параметрами можна у системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *