Після конфлікту в міськраді Коломієць написав заяву до поліції (ФОТО)

Начальник управління інспектування Черкаської міськради Станіслав Коломієць написав заяву про наклеп на інспектора Миколу Залещенка. Між чоловіками вчора стався конфлікт. 

Про це Коломієць повідомив на своїй сторінці в фейсбуці.

Як писав 18000, 22 січня начальник управління інспектування поставив питання про звільнення інспектора Залещенка, оскільки мав інформацію, що той використовував службове становище у власних інтересах. У чоловіків виник конфлікт, після якого інспектор написав заяву до поліції про нанесення йому тілесних ушкоджень.

Натомість, Станіслав Коломієць стверджує, що інформація про побиття, є неправдивою, а заява Залещенка – наклепом.

– Мною було викрито ряд фактів його хабарництва і кришування незаконних торгових точок, після чого я запропонував йому добровільно звільнитись за власним бажанням. Залещенко не просто нахабно відмовився, а ще й намагається тепер вдавати із себе жертву, – зазначив Коломієць.

Також головний інспектор міста додав, що його адвокати подадуть до суду позов про захист честі, гідності і ділової репутації.

Як повідомив у коментарі нашому виданню інспектор Микола Залещенко, він готовий відстоювати свою позицію у суді. Від інших коментарів чоловік поки що утримується, пояснюючи це своїм поганим самопочуттям та перебуванням у лікарні.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *