Після візиту Зеленського басейн у Золотоноші здорожчає ще на 5 млн гривень

Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА 22 жовтня оголосив переговорну процедуру закупівель додаткових робіт зі спорудження басейну в Золотоноші. 

Очікувана вартість закупівлі – 5,6 млн гривень. Підприємство-підрядник, що має нібито виконати роботи – ТОВ “Архстрой фасад”.

Об’єкт зводиться вже понад п’ять років. У 2015 році право на його зведення отримало підприємство “БК “Семат”, що освоїло 8,5 млн із 10 млн грн, передбачених первинним договором, втім об’єкт так і не наблизився до введення в експлуатацію. 

Згодом добудовувати його взялися в Черкаській обласній державній адміністрації за головування Олександра Скічка. Додатково влітку 2021 року було проведено тендер, вартістю ще понад 12,5 млн гривень, який виграло підприємство ТОВ “Архстрой фасад”. Тепер же воно може отримати право на освоєння ще 5,6 млн гривень на цьому об’єкті. Так, загальна вартість будівництва може скласти понад 25 млн гривень, що в два з половиною рази більше за попередній кошторис. 

Оголошення про закупівлю не містить перелік майбутніх робіт, які має виконати підрядник. Водночас об’єкт вже був “проінспектований” напередодні оголошення додаткової закупівлі Президентом України Володимиром Зеленським. Участь в “інспекції” взяли очільник ОДА Олександр Скічко та кандидат від партії “Слуга народу” на виборах до 197 округу, мер Золотоноші Віталій Войцехівський. 

Фото: Офіс Президента

На сайті Офісу Президента зазначено про те, що об’єкт вже “зведено” у межах програми “Велике Будівництво”. Водночас у коментарях присутніх журналістів під час візиту до Золотоноші працівники гімназії говорили про те, що басейн вже працює, проте в “тестовому” режимі.

У коментарі “18000” директор департаменту-замовника цього будівництва Андрій Лапін повідомив, що додатковими роботами передбачено покращення інклюзивності будівлі. Також враховано нові технологічні рішення в частині ізоляції підлоги, улаштування покрівлі, внутрішньому оздобленні, каналізаційній системі та технології басейну, а також покращення енергоефективності будівлі. Водночас зменшено вартість благоустрою території за рахунок використання інших технологій та противандальних елементів.  

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.