Пісня для “Євробачення”, жарти про шашлик і спів у спідньому: як минув ГайдаFest у Черкасах (ФОТО, ВІДЕО)

Відчули потепління у вихідні? То не банальні вибрики природи, ніт! Просто на сцені Гайдаfest було так спекотно, що хвиля тепла прокотилася й Черкасами. Напередодні до нас вперше завітали одразу чотири круті представники сучасної української музики: гурт [О], YUKO, Latexfauna й Хамерман знищує віруси. І ось вам коротенький огляд того вечора. 

Отже, цьогорічні учасники Нацвідбору на Євробачення, гурт [О], підкорювали глядачів мелодійністю і самобутністю. Та вибивали землю з-під ніг присутніх не тільки грайливими бітами, але й неймовірною посмішкою солістки Олі.

До речі, саме на Гайдаfest гурт вперше наживо для публіки презентував свою пісню, яку ви почуєте на Національному відборі. [О] з’явилися саме тоді, коли Україна отримала цілісіньку плеяду нових виконавців. Та їхня небанальність допомогла їм не загубитися у музичному просторі, що довели гості черкаського фестивалю своїми криками підтримки. 

YUKO – це два колись учасники проекту “Голос”. Саме ця програма їх познайомила, дала перший творчий експеримент і наставника, Івана Дорна, на лейблі якого вони нині й працюють. Поєднання електроніки Стаса Корольова і фольку від Юлі Юріної не лишило черкащан байдужими. Минулого року гурт посів четверте місце на Нацвідборі. Та якби той проходив на черкаському Гайдаfest, глядачі б на руках винесли їх на першу сходинку. 

Фото: www.facebook.com/gaydafest

Суржиковий бешкетник, соліст Latexfauna, родом із Тального. У напіврідних Черкасах Дмитро Зезюлін зі знанням менталітету жартував про місцевий шашлик і повернення на Черкащину золотокосу. На Гайдаfest гурт вперше презентував свого нового гітариста, якому публіка вже віддала першість у премії “найстрункіші ноги”. Їхній дрім-поп полонив гостей із першої ноти й до останнього суржикового слова в пісні.

Фото: www.facebook.com/gaydafest

Виступ гурту Хамерман знищує віруси вирішили не додавати у відео, інакше б довелося ставити обмеження мінімум у “16+”.

Фото: www.facebook.com/gaydafest

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Добрий вечір😅 #хзв

Допис, поширений Оля Камі (@olha_kami)

Дивіться ВІДЕОрепортаж.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.