“Питання не стоїть на порядку денному”, – Арахамія про дострокові місцеві вибори

Як він розповів в інтерв’ю LB.ua, проводити дострокові вибори навесні 2020 року немає сенсу, оскільки восени мають відбутися планові вибори. Крім того, Арахамія зазначив, що провести вибори в Києві 8 грудня цього року (як раніше анонсувалося) спочатку було нереально.

– На порядку денному немає виборів. До 8 грудня встигнути було від самого початку нереально — якась фантазія… Між навесні і восени невелика різниця. З точки зору політтехнологій — зима не підходить, краще все ж осінь (люди повернуться з відпусток, їм захочеться нового життя), — цитує Арахамію “Новое время“.

Нардеп додав, що Слузі народу не вигідно проводити вибори навесні.

– Навесні нам не на руку. Місцеві вибори — це 149 тисяч людей. З таким трудом було зібрано список Слуги народу із 300 кандидатів. Уявіть собі, що таке майже 150 тисяч!.. Ви повинні розуміти, що немає сенсу затівати дострокові вибори, якщо ми на них не переможемо, якщо не готові ні інституційно, ні кадрово, — зазначив він.

Арахамія також підкреслив що бренд Зе не спрацює на місцевих виборах.

– Уже так не вийде. Одна справа — брати участь у виборах на очікуваннях, інша — на реальності. Зовсім різна кон’юнктура ринку, — сказав він.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.