Віктор Євпак

Питання зміни організації харчування дітей у школах відклали. Скликають обговорення

Виконавчий комітет так і не проголосував за зміну організації харчування дітей у школах.

Департамент освіти та гуманітарної політики виступив із ініціативою збільшити вартість харчування у навчальних закладах, а також запровадити співфінансування: 40% покриває бюджет, а ще 60% – батьки.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, сьогодні коштом бюджету в місті харчують 12,8 тисяч учнів. Нині вартість обіду для учнів 1-4 класів вартує 9,7 грн. Для учнів 5-11 класів – 11 грн.

Воронов запропонував збільшити суму: для 1-4 класів – 21 грн, для учнів 5-11 класів – 27 грн. Це дозволить покращити якість обідів, а також запровадити послугу “Страва на вибір”.

Однак для покриття харчування школярів молодших класів за новим кошторисом потрібно 43 млн грн, що непосильно для бюджету. Тож Воронов запропонував 100% забезпечувати харчуванням з бюджету лише категорійних дітей. Решті дітей натомість забезпечувати з бюджету лише 40% вартості.

У ході дискусії члени виконкому запропонували забезпечувати харчування лише категорійним дітям. Натомість решті покривати харчування із власної кишені.

Зрештою питання відклали. Мер Черкас Анатолій Бондаренко ініціював обговорення зміни організації харчування. Його планують провести найближчими днями.

Раніше в департаменті освіти повідомляли, що хочуть розробити новий перелік страв для шкіл, спираючись на підручник відомого українського кулінара Євгена Клопотенка.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.