Подарунки до Нового року: черкаські школи отримали спортивний інвентар

Фото: Vladislava Gromenko

У чотирьох черкаських школах оновили спортивний інвентар. Ініціював новорічні подарунки народний депутат Олександр Скічко від партії “Слуга народу”. 

Як передавали приладдя, бачила журналістка “18000”. 

У Черкасах нардеп привітав шкільні колективи тих навчальних закладів, які належать до його виборчого округу, а саме школи № 29, 7, 6 та 19. 

Фото: Vladislava Gromenko

Коштом громадської організації “Земля Богдана і Тараса” та за ініціативи черкащанина Олександра Скічка учням чотирьох шкіл подарували по два комплекти спортивного інвентаря: м’ячі для ігор у волейбол, баскетбол і футбол, скакалки, конуси та гімнастичні палиці. 

– Цього року в умовах карантину вирішили підтримати школи саме в спортивному напрямку. Попередньо, поспілкувавшись із представниками шкіл ОТГ, міста, обговорили, що на сьогодні потрібно й можливо придбати за спонсорські кошти. Хочеться, щоб діти займалися спортом і не хворіли, – зазначив нардеп Олександр Скічко

Відвідавши школу №29, депутат також перевірив стан футбольного поля. Майданчик будується за рахунок державної програми, однак доклав зусиль для реалізації проєкту й черкащанин.  

Фото: Vladislava Gromenko

За словами директора школи Олександра Деркача, на полі залишилося встановити освітлення, але роботи зупинили через погодні умови. Загалом готовність майданчика оцінили в 95%, тому планово його обіцяють закінчити до Нового року. 

Директор додає, що Олександр Скічко за пів року тричі бував у закладі, зі школою завжди на зв’язку. Сам депутат пояснює, що частіше відвідує Золотоніський і Канівський райони, аніж місто. Вибір куди їхати не стоїть, адже проблеми можуть виникнути будь-де. 

Фото: Vladislava Gromenko

– У цілому робота народного депутата передбачає допомогу населенню різними методами. Наприклад, інформувати Кабмін чи Верховну Раду про те, що відбувається в громадах, або матеріально й технічно забезпечувати жителів громад на місцях. Цього року здебільшого допомагали лікарям і лікарням, доставляли рукавички, комбінезони, маски, санітайзери, – пояснює народний депутат. 

Також подарунки отримали і в Золотоніській ОТГ. Там депутат планував зустрітися з представниками громади, щоб передати спортивний інвентар, бойлер і поновити запаси засобів захисту: макси, санітайзери та рукавички. А також відкрити дитячий майданчик.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини