Погрожуючи, загнав на кладовище та утримував у будинку. Черкащанин сяде за незаконне позбавлення волі чоловіка

39-річного черкащанина, який, погрожуючи ножем, змусив чоловіка перебувати у нього вдома, визнано винним та призначено покарання у виді одного року ув’язнення.

Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду Черкас.

Пізно ввечері в кінці березня 2017 року раніше неодноразово судимий обвинувачений у міському транспорті побачив чоловіка, що доглядав за його матірю. Дочекавшись, коли автобус зупиниться, зловмисник, погрожуючи ножем, виштовхав 65-річного потерпілого на вулицю.

Далі зловмисник наказав чоловікові йти до кладовища. При цьому обвинувачений весь шлях тримав потерпілого за комір його куртки та погрожував ножем.

У подальшому злочинець силою затягнув потерпілого до свого будинку та наказав знаходитися в ньому. Через деякий час чоловік, скориставшись тим, що обвинувачений вийшов до іншої кімнати, втік з будинку.

Обвинувачений вину не визнав, та в судовому засіданні пояснив, що потерпілий прийшов до його будинку добровільно, з метою вживання алкогольних напоїв. Покази потерпілого, свідка, та інші докази, що були в матеріалах справи, вказували на протилежне.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 146 КК України, за ознаками незаконного позбавлення волі людини, вчинене способом, небезпечним для життя людини.

За вчинення вказаного злочину чоловікові призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі. До набрання вироком законної сили засудженому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *