Поки Бондаренко обіцяє радитися з громадою, Філатов вже проанонсував його вступ в партію

Поки міський голова Анатолій Бондаренко спростовує свій союз із партією “Пропозиція” і обіцяє “радитися із громадою”, один з лідерів партії Борис Філатов інформує, що питання із включенням в політраду мера Черкас фактично вирішене.

У п’ятницю в ефірі каналу “112” Анатолій Бондаренко повідомив, що був на з’їзді партії “Пропозиція” і отримав запрошення вступити в неї, однак перед ухваленням рішення буде “радитися з громадою”:

– Я був гостем на з’їзді партії “Пропозиція”. Мої колеги запросили мене вступити в партію. Я приїжджаю до нашого міста, і перше – буду радитися з жителями нашого міста, чи готові ми громадою іти разом із міськими головами захищати закон України про місцеве самоврядування, – сказав він.

У відповідь на запитання ведучої, чи Бондаренко визначився щодо партії, він сказав наступне:

– Мені близькі по духу концепція, бачення і близькі по духу люди із цієї партії (“Пропозиції” – ред.), – додав він.

При цьому в коментарі “Суспільному” Анатолій Бондаренко повідомив, що відмовився вступати в партію мерів.

Також у своїх коментарях представники черкаського осередку партії “Батьківщина” Михайло Мушієк і Юрій Тренкін спростували союз Бондаренка і партії мерів.

Натомість ввечері 3 липня один з лідерів “Пропозиції” Борис Філатов уже проанонсував вступ Бондаренка в політраду після того, як будуть готові “відповідні юридичні документи”.

Зазначимо, що партія “Пропозиція” по суті утворена у квітні цього року. Для її реалізації була перереєстрована партія “Нова європейська Україна”. Керівником “Пропозиції” в реєстрі вказано директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Андрія Пильченка.

Публічними лідерами партії на сьогодні є міські голови Дніпра Борис Філатов, Миколаєва Олександр Сєнкевич, Чернівців Олексій Каспрук, Житомира Сергій Сухомлин, Кропивницького Андрій Райкович, Каховки Андрій Дяченко.

Раніше співрозмовники 18000 в черкаському політикумі повідомляли, що Бондаренко хоче під вибори реанімувати у Черкасах одну з місцевих партій і спробувати завести її в міськраду. Детально про це та в цілому про політичну ситуацію в регіоні читайте в нашому матеріалі Черкащина чекає на вибори: головні інтриги, закулісся та політична кухня в регіоні

Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. Посоветоваться с юрой ботнарем нужно

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.