Поліцейські просять перейменувати одну з вулиць Черкас на честь загиблих “кордівців”

Речниця поліції Черкаської області Зоя Вовк просить перейменувати вулицю, де базуються місцеві спецпризначенці, на вулицю Героїв Корду.

Із таким проханням до міського голови вона звернулася на своїй фейсбук-сторінці.

Як писав “18000”, днями у Черкасах попрощалися з чотирма поліцейськими відділу з проведення спеціальних операцій управління “КОРД”, які загинули на війні.

Лейтенант поліції Станіслав Дяченко, старший лейтенант поліції Олександр Бойко, капітан поліції Олег Прудкий та капітан поліції Віталій Сагайдак полягли на війні 22 травня, захищаючи Україну.

Нині на Вінниччині міська рада вже ухвалила рішення про перейменування однієї з вулиць на вулицю Героїв Поліції, віддаючи шану загиблим “кордівцям” їхнього міста. Змінити назву вулиці на Героїв Корду поліцейські просять і черкаську владу.

“Поліція щодня проявляє свій героїзм і показує, що ми з народом за нашу Україну. Буду вдячна і підтримаю того, хто створить петицію за ідею увіковічнити пам’ять черкаських поліцейських”, – зазначила Зоя Вовк.

Назву вулиці, яку просять перейменувати в Черкасах, не вказано в цілях безпеки

Нагадаємо, черкасці підписали петицію про перейменування алеї Путейка на честь загиблого воїна.

Також дивіться ефір “18000” про перейменування вулиць у Черкасах:

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.