Поліція не знайшла порушень в ремонті черкаського аеропорту. Будуть розслідувати далі

Черкаська поліція розповіла про розслідування можливого привласнення коштів в ході ремонту посадкової смуги. Розтрат та завищення вартості і об’ємів робіт в ході розслідування правоохоронці не виявили: роботи відповідають проекту. Далі перевірятимуть відповідність проекту технічним умовам.

Про це розповів заступник начальника ГУНП в Черкаській області Євген Рогачов.

За його словами, кримінальна справа розслідується із 2018 року. В ході розслідування допитано 23 свідки (проектанти, чиновники, представники підрядника); проведено 16 доступів до проектної документації та актів виконаних робіт; проведено 12 обшуків у замовників, проектантів, виконавців робіт. Щодо 19 осіб проводилися негласні розшукові дії.

– Ні ми, ні НАБУ не знайшли розбіжності щодо об’ємів та якості виконаних робіт. Призначена чергова експертиза щодо відповідності технічних умов: чи дійсно проектант вірно склав документацію. Чи ті технічні умови закладені в проект, чи ні. Експертиза проводиться, – сказав Рогачов.

За його словами, експертиза має бути завершена орієнтовно в другій половині травня.

– Був проект. Всі роботи виконані згідно з проектом. Експертиза довела, що тут проблем немає. Але питання: чому злітно-посадкова смуга вийшла з обмеженнями? Тобто на якій стадії це сталося? Проводиться експертиза, яка має відповісти: це так було замовлено? Це проектанти? Чи ті, хто замовляв? – додав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Як писав “18000″, Вищий антикорупційний суд розглядає кримінальну справу щодо можливого завищення вартості робіт з реконструкції злітної смуги “Аеропорту Черкаси”. 

Зокрема, йшлося про можливе суттєве завищення вартості георешітки, яку підрядник використовував для ремонту покриття злітної смуги. У ході розслідування цієї справи детективи НАБУ провели обшуки у колишнього керівництва області.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини