Поліція розслідує будівництво амбулаторії на Шполянщині

Поліція розслідує будівництво амбулаторії в селі Антонівка, що на Шполянщині щодо можливого заволодіння коштів під час проведення робіт.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського райсуду Черкас від 4 грудня.

Згідно з текстом документу, слідчі встановили, що роботи виконані не в повній мірі та з використанням матеріалів, не передбачених проектною документацією.

Кримінальне провадження відкрито 6 листопада за частиною 3 статті 191 ККУ.

Для встановлення обставин у провадженні та перевірки цільового використання бюджетних коштів слідчий клопотав про надання доступу до документів по взаємодії підрядника ПП «Агросервіс-плюс-ц» та замовника – департаменту Черкаської ОДА.

Суд задовольнив клопотання і надав доступ до документів, як-от: копії декларації про початок будівництва, оригіналів виконавчої документації, відомості ресурсів, розрахунки загальновиробничих витрат, акти прихованих робіт, графіки виконання робіт, довідки про вартість виконаних підрядних робіт, копії листування з підрядними організаціями та проектними організаціями тощо.

Зазначимо, що загальна вартість робіт по будівництву амбулаторії в Антонівці на сьогодні становить 5,35 мільйона гривень (первинний договір плюс додаткова угода). Від початку роботи мали бути завершеними у вересні цього року, але пізніше дедлайн перенесли на 10 грудня.

Про ситуацію із будівництвом амбулаторії в області ви можете детально почитати в матеріалі Села, гроші, дедлайни. На Черкащині досі зводять багатомільйонні амбулаторії, що можуть стати довгобудами

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.