Поліція встановлює обставини смерті депутатки. Підозрюють лікарів приватної клініки

Черкаська поліція розслідує смерть депутатки міської ради Олени Шевченко. У міській раді повідомляють, що із клінікою, де вона отримувала послуги, розірвано договір оренди: приватний медичний заклад базувався на території Першої міської лікарні.

Поліція відкрила кримінальне провадження за 140 ККУ (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником)

– У нас є багато питань до тих приватних клінік, які знаходяться в Черкасах. І ситуація, яка сталася з нашою колегою, може статися з іншими жінками. Ми беремо це питання під контроль і доведемо його до логічного завершення. Якщо були вчинені незаконні дії, хтось заради надприбутків відправив людину на той світ, то всі ці люди будуть покарані, – розповів під час виконавчого комітету перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Очільник профільного департаменту Всеволод Кульчиковський повідомив, що із приватною клінікою, де була Шевченко, розірвано договір оренди.

– Сталася трагедія. Це пов’язано з приватною клінікою, яка орендує приміщення в Першій міській лікарні. Ця клініка проводила роботу самостійно із веденням медичної документації. Ми не маємо доступу до цієї первинної документації. На сьогодні договір оренди розірваний із цією структурою, на ім’я директора написана службова записка. Він буде відсторонений від посади. На проведення експертизи піде близько місяця. Працівниками приватних структур є працівники закладів, на території яких вони існують. Надалі таких структур бути не повинно, – сказав Кульчиковський.

Нагадаємо, 18 січня у Черкасах померла депутатка міської ради Олена Шевченко.

Вона була головою фракції “За майбутнє”. Їй було 37 років.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.