Помер волонтер із Черкащини. Стяги, створені ним, майорять над Мар’їнкою і Бахмутом

Олег Ганжа

Не стало 20 листопада волонтера, автора бойових прапорів з Лисянки Олега Ганжі. 

Про це пишуть “Вісті Черкащини”.

“Приїхав з передової. Зупинилося серце. Обірвався тромб…”, – повідомив друг-волонтер Олега – Олександр Гаврилюк.

У матеріалі видання йдеться, що чоловік щомісяця з 2014 року відвозив гуманітарні вантажі військовим. Також Олега знали як автора бойових прапорів.

“Ще під час проведення АТО волонтер і художник чимало поїздив по військових підрозділах ЗСУ на Донбасі, і з метою підняття бойового духу бійців, вирішив розробляти прапори окремих військових частин. Один з перших стягів з оригінальною символікою він виготовив для батальйону «Черкаси». Згодом з’явилися хоругва-оберіг із зображенням Матері Божої у центрі, різноманітні вимпели, десятки фірмових футболок з патріотичною символікою та символікою бойових бригад”, – пишуть “Вісті Черкащини”.  

У творчому доробку Олега Ганжі – сотні стягів різних підрозділів. Вони майорять над Мар’їнкою, Бахмутом, на північній околиці Донецька, в Авдіївці та в інших містах.

Черкащанин також є автором меморіалу всесвітньовідомому оперному співаку Василю Сліпаку, який пішов добровольцем захищати Україну і загинув на Донбасі.

Також читайте. Більше року вважали зниклим безвісти: у війні загинув захисник із Чорнобаївщини.

Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Стань Миколайчиком для воїна – відправляй свій важливий донат на банку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *