Помічник “Слуги народу”, екс-помічниця Ничипоренка та інші претенденти на посади голів районів (ФОТО)

Кабінет міністрів погодив призначення п’ятьох голів райдержадміністрацій на Черкащині. “18000” з’ясував про кого йдеться.

Потенційний голова Городищенського району Ігор Ладнов є депутатом Карашинської ОТГ від БПП.

Фото із сайту БПП

23 жовтня він подав декларацію кандидата на посаду голови РДА. Про яку саме адміністрацію йдеться, в декларації не вказано.

Владислав Гончаревський погоджений на посаду очільника Звенигородського району. 21 листопада він подав декларацію кандидата на посаду голови Звенигородської РДА. Згідно з документом, він працював у відділі освіти райдержадміністрації.

Уманський район може очолити Світлана Волошенюк. 21 листопада вона подала декларацію кандидата на посаду Уманської РДА. Нині вона є депутатом та головою Жашківської районної ради. У раді Волошенюк входить до депутатської групи Жашківчани. Зазначимо, що її колегою по групі є Роман Лещенко, якого Зеленський призначив уповноваженим із земельних питань.

Світлина від Svetlana Voloshenyk.

Фото із Фейсбуку

Окрім того, Волошенюк протягом двох скликань була помічницею народного депутата по 199 округу Валентина Ничипоренка.

На посаду голови Чигиринського району погоджена кандидатура Сергія Чередніченка. Його декларація кандидата подана 21 листопада. Із травня 2018 до липня 2019 року він очолював Смілянське управління ЖКГ. У 2017 році претендував на посаду міського голови Кам’янки як член УКРОПу, наразі чинний депутат Кам’янської міськради.

33-річний Микола Березовий претендує на посаду голови Корсунь-Шевченківського району. Березовий двічі був головою Дацьківської сільської ради з 2010 по 2016 роки. Після об’єднання в Стеблівську ОТГ був переведений на старосту цих сіл. У березні 2017 року звільнився за згодою сторін. У 2019 році став помічником народного депутата від “Слуги Народу” Андрія Стріхарського, обраного по 196 округу.

коментарі

1 Коментар

  1. Ладнов, начальник районного виборчого штабу БПП на виборах президента. Куди дивиться губернатор, чи він проти президента?!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.