Помічник Євпака радитиме Бондаренку

Фото з Фейбук-сторінки Павла Царука

12 червня Павло Царук подав декларацію кандидата на посаду радника міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Інформація про це міститься в реєстрі електронних декларацій. 

Відповідно до документа, в минулому році Царук працював у банку “Восток”. 

Минулоріч Царук балотувався до міської ради за списком партії “Голос”, втім не набрав достатньої кількості голосів для отримання мандата.

Після виборів він став офіційним помічником депутата та екскандидата на посаду міського голови Віктора Євпака.

У коментарі “18000” Євпак підтвердив факт того, що його помічник стане радником Бондаренка. 

– Павло Царук іде радником з питань цифрової трансформації. Це той напрям, за який наша політична сила взяла відповідальність. Зараз ми працюємо над налагодженням електронного документообігу, який має спростити надання адмінпослуг і об’єднати ці процеси в Центрі надання адмінпослуг і міській раді. Наша ціль – щоб люди не чекали на потрібний документ у черзі кілька тижнів, як це відбувається зараз. Павло Царук має досвід роботи в банківській сфері, тож певен, що його експертиза буде корисною в цьому процесі, – зазначив Євпак.

Раніше в ефірі “18000” Віктор Євпак заявляв про те, що за політичною квотою партія “Голос” має отримати посаду заступника директора управління надання адміністративних послуг. Нещодавно директором цього управління призначили соратника Бондаренка Олега Ткаченка. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.