Понад 1 300 бігунів взяли участь у напівмарафоні в Черкасах (ФОТО)

У Черкасах 13 червня відбувся другий забіг сезону “Нова пошта напівмарафон. Черкаси”. 

Понад 1 300 учасникам були доступні забіги на дистанції від 1 до 21 км, а також естафета на 21 км, командна гонка на 5 км та дитячі дистанції на 100 та 500 метрів. 

На маршруті було передбачено все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі та фініші. 

Переможцями “Нова пошта напівмарафон. Черкаси” стали: 

  • на дистанції 21 км — Шафар Віталій з результатом 1 год 4 хв серед чоловіків та Семенович Наталія з результатом 1 год 18 хв серед жінок;
  • на естафеті 21 км — команда ОСДЮСШОР з результатом 1 год 13 хв;
  • на дистанції 10 км — Давиденко Микола з результатом 33 хв 1 сек серед чоловіків та Радько Марія з результатом 36 хв 42 сек серед жінок;
  • на дистанції 5 км — Поруцький Любомир з результатом 17 хв 21 сек серед чоловіків та Тертична Юлія з результатом 24 хв 41 сек серед жінок;
  • Командний забіг на 5 км — Волошин Олексій, команда Nike Run Club, з результатом 18 хв 00 сек і Гаврилюк Наталія , команда Черкаси City, з результатом 18 хв 19 сек.

“Нова пошта марафон” і “Нова пошта напівмарафон” — щорічні бігові змагання. Їхня місія — популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. З кожним роком проєкт розширює географію і залучає до участі бігунів не лише з України, а й з-за кордону.

Цього року бігові старти в адаптивному офлайн-форматі з дотриманням усіх карантинних норм відбуваються в Запоріжжі, Сумах, Черкасах, Миколаєві, Хмельницькому та Одесі.

Наступні забіги відбудуться ще у трьох містах України:

  • Сумах — 19 червня (напівмарафон);
  • Запоріжжі — 27 червня (нічний марафон);
  • Хмельницькому — 4 липня (напівмарафон).

Зареєструватися на забіги можна на сайті ТУТТелефон для довідок: +38 099 664 90 07. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.