Понад 1600 пожеж зафіксували на Черкащині цього року

Понад 160 пожеж виникло через порушення правил користування пічним опаленням у Черкаській області за десять перших місяців цього року.

Про це під час брифінгу 30 листопада повідомила речниця ГУ ДСНС у Черкаській області Юлія Норовкова.

Станом на 30 жовтня на території Черкаської області зареєстровано 1625 пожеж. Порівняно з аналогічним періодом минулого року – це на 10 % менше.

Пожеж, спричинених порушеннями правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, зареєстрували 168 випадків з початку року.

– Ми активно проводимо профілактичні роботи у районах області. Майже щодня інспекторський склад відвідує домівки людей спільно з представниками соцслужб, поліції та органів місцевої влади. Розповідаємо, як потрібно влаштовувати і доглядати пічне опалення, щоб не виникали пожежі, – зазначила Юлія Норовкова.

Рятувальники закликають не нехтувати правилами пожежної безпеки. Під час експлуатації пічного опалення громадянам варто перевірити стан печі:

  • чи немає тріщин;
  • чи потрушена сажа;
  • чи немає поруч легкозаймистих матеріалів;
  • чи є під топковим отвором металевий лист.

Також речниця заначила, що пожежі виникли й під час вирування  негоди.

– Тому рятувальників залучали не лише для ліквідації наслідків погодних умов, а й для ліквідації пожеж, – констатувала речниця ГУ ДСНС у Черкаській області.

Читайте також: В області стався ще один нещасний випадок через пожежу.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *