Понад 20 мільйонів на реконструкцію. Черкаситеплокомуненерго погодили інвестиційну програму

Черкаситеплокомуненерго погодили інвестиційну програму з модернізації котелень та інших мереж. Загальна вартість проектних робіт – 20 мільйонів 386 тисяч гривень. Навантаження на тариф і його коригування складе менше 2%.

Про це на ранковій нараді у мерії повідомив директор КП Павло Карась.

Останні 4 роки підприємство не розробляло та не подавало інвестиційну програму на затвердження НКРЕКП. Нинішня включає як роботи по напрямку виробництва теплової енергії, так і її транспортуванню.

Зокрема програма передбачає модернізацію котельні на Дашкевича та заміну котла. Нині у місті діє 5 котелень, лише три з них – модернізовані.

Також передбачені роботи по заміні мереж по вулиці Кобзарській до Чехова.

– Це важлива ділянка, бо це перемичка між мережами Черкаської ТЕЦ та Теплокомуненерго. Там завужені діаметри труб, а тому взимку жителі скаржаться на якість теплопостачання, – пояснює Карась.

Проведуть і реконструкцію тепломережі по вулиці Остафія Дашкевича, Хрещатик та Крилова.

Також планується реконструкція мережі із закриттям котельні на Надпільній, 220, із підключенням до Дашковича.

– Аби підприємство  вийшло на амортизаційну заміну мереж, нам щороку потрібно змінювати 6 км. При проведенні усіх перелічених у програмі заходів ми виходимо на 4 км. Це ще не той показник, але якщо за кілька років ми надолужимо третину, то це гарантуватиме зменшення аварійності на мережах та покращення якості теплопостачання, – говорить комунальник.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *