Понад десять евакуйованих тварин із Харківщини шукають родину у Черкасах (ВІДЕО)

собаки, яких евакуювали з Харківщини у Черкаси

Ще вісім котів та три цуценяти, яких евакуювала черкаська волонтерка з Харківщини, чекають на зустріч із новими господарями. Серед котів сім дівчат і один хлопець. Нині їх перетримують у ветклініці.

Про це для “18000” розповіла волонтерка черкаського міського товариства захисту тварин “Друг” Жанна Тарасенко.

Загалом вона евакуювала до Черкас п’ять собак, три цуценя і 21 кота. Більшість із них вже прилаштували у родини. Деяким тваринам доведеться їхати у інше місто до майбутніх господарів. Однак ще 11 потенційних домашніх улюбленців перебувають на перетримці. Коти у ветклініці, а цуценята – у місцевої волонтерки.

Цуценят можна буде забрати через два тижні, тому що зараз вони проходять повний курс вакцинації. Серед песиків дві дівчинки та один хлопець.

цуценята, яких евакуювали з Харківщини у Черкаси

– Нещеплених тварин ми не можемо віддавати, тому що після пережитого стресу у них знижується імунітет, не можемо ризикувати їхнім життям. Водночас коти вже майже усі привиті, – зазначає волонтерка Жанна Тарасенко.

Нагадаємо, як писали раніше “18000”, евакуація тварин пов’язана із загостренням бойових дій на Харківщині.

– Наші волонтерки шукали у Черкасах родини, які хотіли б завести улюбленця або були б голові перетримати тварину певний час у себе. Наприклад, усі собаки, яких ми привезли, були підібрані під запит. Люди нам говорили, яку собаку вони можуть взяти: велику чи малу, дорослу або цуценя. У притулках неподалік від фронту можна знайти тварину на будь-який смак, під будь-який запит. Однак котів вдалося привезти більше, адже у одній із черкаських ветклінік погодилися розмістити евакуйованих тварин, поки для них знайдуть родини, – розповідає волонтерка.

коти, яких евакуювали з Харківщини у Черкаси

Охочі забрати котика, можуть відвідати їх у ветеринарній клініці “Ветта”. Серед головних їхніх потреб – корм і наповнювач для лотка. Не зайвими будуть іграшки.

– Усі ці тварини шукають дім. Перетримка – це також велика допомога, бо цей час тварина буде у безпеці і матиме шанс, що ми знайдемо їй дім, – додає Жанна Тарасенко.

Також волонтери зараз формують список із запитами людей, які хотіли б прихистити або могли перетримати тварин із наступної евакуації.

Реквізити:

р/р UA053052990000026008011606959
отримувач – ГО ЧМТЗТ “Друг”
код ЄДРПОУ 35523628

Карта: 5169360002450272 (Рекункова Ю.О.)

PayPal: Drug.cherkasy@gmail.com

Монобанка

Читайте також: “Двоє у човні”. Історія черкащанок, які евакуювали тварин із затопленого Херсона (ВІДЕО)

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *