Віктор Євпак

Попри слова Бондаренка депутати так і не розглянули програму забезпечення хворих інсуліном

8 жовтня під час засідання Черкаської міської ради депутати так і не розглянули Програму забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном. Відповідний документ мав забезпечити часткове фінансування придбання медичного препарату коштом місцевого бюджету. 

Згідно з  процедурою, документ спершу має погодити виконавчий комітет. Проект програми був підготовлений вчора, 7 жовтня, працівниками департаменту охорони здоров’я та наданий для ознайомлення членам виконавчого комітету.

Представники виконкому за головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина пообіцяли ознайомитись із документом та у разі потреби проголосувати програму сьогодні, перед засіданням сесії міської ради.

Крім того, вчора ввечері міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у “Фейсбуці” розмістив допис про те, що нібито вносить це питання на розгляд сесії міської ради як “надзвичайно важливе”.

Разом із тим вже під час сесії “надзвичайно важливе” питання в порядку денному не з’явилося. Депутати лише проголосували за звернення до Уряду з питань проблеми недофінансування придбання препарату та попросили з державного бюджету 5 млн гривень. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.