“Порошенківці”, “радикали”, Яценко та дружина Бондаренка: “За майбутнє” зареєструвала список до обласної ради

Валерія на Анатолій Бондаренко / Фото з Instagram Валерії Бондаренко

24 вересня обласна виборча комісія зареєструвала список кандидатів до обласної ради від партії “За майбутнє”. Відповідно до опублікованої постанови, першим номером списку став скандальний народний депутат Антон Яценко. 

Окрім Яценка, першим номером у виборчому окрузі №1 (Придніпровський район міста Черкаси) стала Валерія Бондаренко – дружина міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. До цього дружина мера не помічалася в інтересі до публічної політики, час від часу коментуючи ситуацію в місті через свої пости у соціальних мережах або ж коментарі. Зокрема, ще на початку мерської кар’єри свого чоловіка Валерія Бондаренко радила містянам “не скиглити та самим брати до рук лопати і прибирати сніг”. Водночас у коментарі нашому виданню Валерія Бондаренко розповіла, що у політику йде заради якісних змін. Власну кампанію збирається фінансувати своїм коштом і вважає себе не останньою людиною в політиці.  

Окрім Бондаренко, першими номерами партії по округам стали Євген Курбет – колишній головний військовий комісар області, що у 2019 році безуспішно балотувався до Верховної Ради за підтримки відомого на Черкащині агрохолдингу (2 округ). Список на третьому окрузі очолив підприємець Віталій Мацюк, на четвертому окрузі – директор смілянського машинобудівного заводу Андрій Колесник. На п’ятому окрузі першим номером партійного списку є Олександр Вельбівець, колишній голова обласної адміністрації та обласної ради часів президенства Петра Порошенка, обраний до обласної ради у 2015 році від партії “Блок Петра Порошенка”. Шостий округ очолив депутат від партії “Відродження” Євгеній Клімов, а сьомий – ще один депутат, проте обраний від партії радикалів імені Олега Ляшка Вадим Гайович

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.