Посадовців Черкаської ОВА возитимуть за 1,5 млн грн

Фото з інтернету

Черкаська обласна військова адміністрація проводить тендер на перевезення посадових осіб за 1,5 мільйона гривень.

Послугу мають надавати протягом 2023 року, загальна протяжність поїздок складає 84 тисячі кілометрів. Її фінансуватимуть із державного бюджету.

Технічне завдання передбачає, що це має бути автомобіль бізнес-класу. У підрядника повинен бути запасний автомобіль-позашляховик.

Водій авто повинен бути обізнаний із Києвом, а також із всіма населеними пунктами Черкащини, знати розташування історичних пам’яток та значущих місць. Перед рейсом водій має проходити медогляд.

Єдиним учасником стало АТП Черкаської облради. У своїх документах вони вказали, що мають 5 водіїв зі стажем більше 10 років. А також 4 автомобілі, серед яких «Тойота Кемрі» 2019 року та «Рено Дастер» 2022-го року випуску.

Зазначимо, що у 2022 році така послуга коштувала адміністрації 1,08 млн грн (але закладалася менша кількість км – 69 тис.), у 2021 році – 797 тисяч гривень, у 2020 – 897 тис. грн, у 2019-му – 485 тис грн. У всіх випадках сума закупівлі зменшувалася додатковими угодами.

У всі роки послугу надавало АТП Черкаської облради. Згаданий у закупівлі «Рено Дастер» комунальники придбали в кінці минулого року за 743 тисячі гривень, «Тойоту Кемрі» купили у кінці 2020 року за 993 тисячі гривень.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. А на тралейбусе не хо?) УРОДЫ!

  2. Токар,лікар,двірник,вчитель добирається до роботи своїм коштом,солдат докупляє необхідне за свої копійки,а цих возити,та не як небудь,а бізнес-авто.Бізнесмени хренові,а з людей рік тому здерли подвійну оплату за газ, мільйони,Табурець бив себе в груди,що повернуть кошти,так війна ж,нема коли,на суперову тачку гроші є?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *