Посаду першого заступника голови ОДА шахраї намагалися продати за 200 тисяч доларів

Шахраї, що видавали себе за працівників Офісу президента, намагалися продати посаду першого заступника голови Черкаської ОДА за 200 тисяч доларів.

Про це інформує УНН.

Згідно з повідомленням, четверо осіб видавали себе за працівників Офісу Президента України. Вони орендували офіс по вул. Банкова у Києві, в якому проводили “співбесіди” на посади керівників органів державної влади та державних підприємств.

За призначення учасники організованої групи вимагали грошову винагороду. Зокрема, за посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації вони намагалися одержати 200 тис. доларів США, а за посаду заступника директора ДК “Укроборонпром” – 570 тис. доларів США. Під час одержання частини коштів у сумі 250 тис. доларів США їх затримано.

Прокурорами Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактами шахрайства та присвоєння владних повноважень (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст.190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 353 КК України).

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.