“Укрзалізниця” хоче збільшити швидкість потягів із Києва до Черкас

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В “Укрзалізниці” планують скоротити час поїздки з Києва до Черкас. 

Про це в інтерв’ю “УНІАН” повідомив голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

За словами Кравцова, в “Укрзалізниці” вже зараз планують збільшити швидкість потягів, що курсують із Києва до ближніх міст, серед яких і Черкаси.

– Ми розглядаємо питання покращення сполучення Києва з містами в радіусі 200 км. Це – Черкаси, Житомир, Чернігів. Наприклад, до Черкас існує електрифікована лінія, але тридцять кілометрів – не електрифіковано. Тому в Черкаси потяг курсує три з половиною години. Зараз розглядаємо можливість скорочення часу подорожі до трьох і менше годин, – зазначає Кравцов.

Євгеній Кравцов додав, що планується реалізація високошвидкісних перевезень також до основних напрямків по Україні та надалі – євроколією.

– Потрібно зосередитися над вирішенням проблем на основних напрямках, таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Кривий Ріг. На цих напрямках ми бачимо попит на швидкісні перевезення. Потяги в Харків, Львів, Дніпро заповнені на 90 відсотків. Наступним кроком вже мають стати інвестиції у високошвидкісні перевезення по євроколії – зі швидкістю 250 км на годину і більше на нових ділянках, – коментує Кравцов.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.