“Повірте, я хороший учень”, – Маліщук про нову посаду в мерії

Лілія Маліщук відучора працює у департаменті охорони здоров’я заступником директора.

Про це у фейсбуці повідомив керівник департаменту Олег Стадник.

У коментарі кореспонденту “18000” Лілія Маліщук розповіла, які функції виконує в департаменті.

– Повноваження саме цієї посади – це впровадження медичних реформ, комунікація з населенням, що я добре вмію, комунікація з громадськими організаціями, звернення громадян, що я теж добре вмію робити, інклюзивний туризм і моніторинг виконання державних програм “Доступні ліки” та інших, – сказала чиновниця.

Вона зазначила, що має “вузькі повноваження, які не передбачають лікувального процесу”. Натомість говорить, що виконуватиме управлінські функції. На питання щодо відсутності знань у питаннях медицини Маліщук відповіла таке:

– Повірте, я хороший учень. Я от другий день вивчаю всі постанови МОЗ. У мене ж друга вища освіта – я магістр державного управління. Я точно все вивчу, що стосується мого напрямку повноважень, – зазначила Лілія Маліщук.

Окремо Маліщук наголосила на тому, що “ні в кого нічого не просила”.

– Я не ходила ні до міського голови, ні до іншого керівництва Черкаської міської ради. Я не проти була, щоб мене звільнили, – додала чиновниця.

Як повідомляв сайт “18000”, 25 жовтня 2018 року розпорядженням міського голови Маліщук була звільнена з посади директора департаменту організаційного забезпечення. Заступник міського голови Юрій Ботнар звинуватив її в тому, що вона живала алкоголь на робочому місці. Сама Маліщук запевняє, що на роботі була твереза.

4 квітня 2019 року Черкаський окружний адміністративний суд визнав протиправним розпорядження мера і зобов’язав повернути Маліщук на посаду із відшкодуванням заробітної плати. Згодом департамент реорганізували.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

4 Коментарі

  1. Цікаве Ви видання, після того як Вам зателефонувала ця оскандалена чиновниця з притензіями, Ви різко змінили заголовок статті з негативного на позитивний!

    1. Добрий день). Чиновниці телефонували ми – і опісля опублікували статтю. Заголовок після публікації не змінювали. Це ви можете прослідкувати, зокрема, і в лінку, який є незмінним. Імовірно, ви перейшли на сайт через push-сповіщення, де заголовок був інакшим. Але в нашому виданні заголовки у push-сповіщеннях і на сайті не завжди ідентичні.

      1. Тобто Ви визнаєте своєю відповіддю, що змінили заголовок!

        1. Не можна зізнатися у тому, чого не робив). Перечитайте мою відповідь ще раз.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.