Похід у кіно: черкасці тисячу за вакцинацію можуть подарувати дітям

Фото: Суспільне

Тисячу за вакцинацію можна подарувати дітям зі спеціальних шкіл. Про це просить черкаський волонтер Павло Собко.

Про ініціативу волонтера розповідає Суспільне.

Ідея полягає в тому, щоб за отриману тисячу за вакцинацію придбати квитки в кіно для дітей.

Першими на такому кіносеансі побували 66 дітей з Вільшанської спеціальної школи Звенигородського району. Дехто зі школярів вперше відвідав кінотеатр.

–  Діти, які перебувають у нашому закладі, не всі мають змогу кожного дня ходити додому, скупитися в магазині, і коли ми їх от так вивозимо на екскурсію в кінотеатр, то ми їх соціалізуємо в суспільстві, – розповіла педагогиня-організаторка закладу Оксана Даценко.

Вона додала, що першачки вперше в черкаських кінотеатрах, а старші діти, з восьмого, дев’ятого, десятого класів, за сприяння волонтерів вже були на сеансах.

Ініціював захід черкаський волонтер Павло Собко. Понад п’ять років він з командою опікується двома закладами: Золотоніською спеціальною школою-інтернатом та Вільшанською спеціальною школою.

Фото: Суспільне

– Написав мені мій побратим Євген Попович. Каже: “Павле, мої знайомі не знають, що робити з цією “ковідною тисячею”. От у мене є таке бачення, давай спробуємо це зробити в кінотеатрі, зібрати дітей. Люди дехто просто купував сертифікати на цю “ковідну тисячу”, але є люди, які ще не отримали цю тисячу або не робили вакцинацію, просто тисячу гривень скидали на картки”, – розповів волонтер.

Павло Собко зазначив, що також оплатили поїздку та придбали попкорн для дітей. Планують організувати кіносеанс ще для сорока школярів.

Побувати в кінотеатрі для дітей – справжня мрія, зауважила волонтерка Юлія Лесько. І додала, що здійснити її було надзвичайно приємно.

– Те, що для нас є простими речами (відвідати кінотеатр, поласувати попкорном), для цих дітей (мало хто з них був на такому заході) буде справжньою мрією, справжнім святом, – зазначила волонтерка Юлія.

Долучатись до ініціативи можуть всі охочі: допомогти волонтерам і зробити щасливими дітей.

Нагадаємо, волонтери Черкащини виконали роль Діда Мороза й привітали учнів школи-інтернату.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.