“Позитивної динаміки немає”, – лікарі про стан Комарова

Черкаський активіст і відеоблогер Вадим Комаров 25-й день перебуває без свідомості. Лікарі зазначають, що позитивної динаміки в його стані немає.

Про це у своєму «Фейсбуці» пише голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

За його словами, Вадим Комаров продовжує перебувати у стані медичної коми.

«У нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Вадиму провели дві операції – одну одразу після нападу (майже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток).

Проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога міською лікарнею надається відповідно до діагнозу. Тобто, питання тривалого тяжкого стану і коми – це не питання кваліфікації міських лікарів, а питання тяжких травм, спричинених нападником на журналіста.

Лікування здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений», – пише Томіленко.

«Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту – невідомо. І рідні, і колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну – “Посягання на життя журналіста”», – додає Томіленко.

Нагадаємо, 4 травня у Черкасах близько 9 години невідомі побили черкаського активіста Вадима Комарова. Його госпіталізували до лікарні  із відкритою черепно-мозковою травмою.

Нині Вадим Комаров перебуває у стабільно тяжкому стані.  Кримінальне провадження за фактом нападу на Вадима Комарова розслідують як замах на умисне вбивство.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *