Працівники держпраці провели перевірки в Черкасах

Фахівці Управління держпраці області перевіряли, чи офіційно влаштовані працівники черкаських закладів. Роблять це за дорученням прем’єр-міністра.

Про це повідомляє “Суспільне“.

Перевіряти роботодавців працівники Управління держпраці області розпочали 10 лютого. Насамперед, інспектують заклади громадського харчування. Туди приходять без попередження.

– Скільки роботодавців не оформили працівників в Управлінні держпраці підрахують після закінчення перевірок, – розповідає начальниця відділу з питань додержання законодавства про працю Ганна Кучер. – Для фізичних і юридичних осіб, які сплачують єдиний внесок – це попередження. У разі повторного виявлення, упродовж двох років, то це вже 30 мінімальних зарплат. У випадку, коли юридичні або фізичні особи працюють на загальній системі оподаткування – 10 мінімальних зарплат у разі першого виявлення.

Перевіряти підприємства розпочали за дорученням прем’єр-міністра.

– Це ті підприємства, які по даним Пенсійного фонду мають меншу кількість оформлених працівників, ніж ті, що були виявлені при інформаційно-роз’яснювальній компанії. Мета наша – це не каральна, це не накладення санкцій. Це, в першу чергу, захист працівника і спонукання роботодавця оформити трудові відносини зі своїми працівниками, – зазначає начальниця Управління Держпраці області Олена Лазарєва.

Триватимуть перевірки до 21 лютого.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.