Право на вибір: школярі Черкас можуть самі визначити дату випускного вечора

Випусникам Черкас пропонують обрати дату, коли їм зручніше буде святкувати випускний вечір.

Про це пише у “Фейсбуці” директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.

“Відвідуючи одну із шкіл, до мене підійшли випускники і запитали: коли цьогоріч відбудеться випускний вечір? Я не дуже над цим задумувався на той час, але, як виявилося, випускницям потрібно завчасно бронювати зачіски, а класам – місця святкування”, – пише Воронов.

Випускникам пропонують обрати дату випускного між двома варіантами – 26 та 29 червня. За словами Воронова, обираючи ці дати, освітяни врахували низку формальних речей, серед яких – отримання результатів ЗНО, наявність інших свят і святкувань у останній тиждень червня, обмежений час для подачі документів в заклади вищої освіти.

Нагадаємо, у Черкасах підвищать заробітну плату тренерам спортивних шкіл.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. 26 червня дуже вдала дата у всіх відношеннях! Підтримую на всі 100%. Вже будуть результати ЗНО, а по-переду (28-30 червня) ще й святкові дні, за які випускники зможуть відпочити від напруженого року, вгамувати свої емоції після випускного, підготувати документи для подачі у ВНЗ, того, що з 01.07 вже запрацюють ел. майданчики! Мудре рішення буде саме – 26 червня!

  2. 26 червня! Тільки так. Багато випускників їде на навчання за кордон. Їм, взагалі, треба до 25 червня зібрати док-и. Якщо не можна до 25, то, принаймі , в крайньому випадку 26 числа.

  3. У київських школах розглядають дати 26 або 27 червня, а чому у нас в Черкасах 26 або 29? Мені, мамі випускника, зручно 27 червня!

  4. За 26 червня!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *