Правоохоронці не виявили вибухівки на об’єктах у Черкасах

Правоохоронці та екстрені служби Черкас перевірили три об’єкти, щодо яких з’явилася інформація про замінування. Вибухонебезпечних предметів не виявили.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Правоохоронці та екстрені служби провели евакуацію громадян, а також обстежили приміщення та прилеглі території залізничного вокзалу, автовокзалу та пошти на вул. Хоменка. Жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.

Водночас поліцейські нагадують: будь-який підозрілий предмет, що знаходиться у незвичному для нього місці, може виявитися небезпечним. Зовнішній вигляд знахідки може приховувати її справжнє призначення. Для камуфляжу вибухових пристроїв використовують звичайні побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки тощо.

Якщо виявлений предмет, на вашу думку, не повинен знаходитися в цьому місці, зверніть на нього увагу:

  • дії у громадському транспорті: спробуйте встановити, чий предмет/річ, опитайте людей, що перебувають поруч. Якщо господар не встановлений – негайно повідомте про знахідку водія.
  • дії у під’їзді свого будинку: опитайте сусідів. Якщо власник не встановлений ‒ негайно повідомте про знахідку у найближче відділення поліції.
  • дії в громадському закладі/установі: негайно повідомте про знахідку адміністрацію або охорону. Не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет. Якщо це вибуховий пристрій, то будь-які дії можуть призвести до вибуху, жертв і руйнувань. Зафіксуйте час виявлення підозрілого предмета. Намагайтеся зробити так, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки. Зателефонуйте 102, або 101 і обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи (пам’ятайте, що ви є дуже важливим свідком).

Нагадаємо, сьогодні до правоохоронців Черкас надійшла інформація про замінування залізничного вокзалу, пошти та автовокзалу. Аналогічна інформація про замінування також з’явилася і в інших містах України –  Тернополі, Рівному, Вінниці, Кропивницькому та Хмельницькому.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.