Правоохоронці повідомили результати судово-медичних експертиз у справі загибелі 7-річного Андрія Лясова

Правоохоронці розповіли про проміжні результати розслідування загибелі семирічного Андрія Лясова.

За словами обласного прокурора Олександра Вороніна, в ході розслідування було допитано 90 людей, зокрема, лікарів. Згідно з показами лікарів, дитину було доставлено у важкому стані, без свідомості і з травмами.

Результати експертиз

Також правоохоронець розповів про результати двох судово-медичних експертиз: пожиттєвої та після смерті дитини. За результатами встановлено, що причиною смерті хлопчика є черепно-мозкова травма у вигляді забою головного мозку, крововилив з-під оболонки головного мозку, що ускладнилося розвитком синдрому поліорганної недостатності.

Також в експертизі зазначено, що виключається ймовірність отримання тілесних ушкоджень внаслідок самоушкоджень, падіння з положення стоячи, падаючи на площину чи виступаючу поверхню. Не виключається можливість отримання черепно-мозкової травми внаслідок падіння з висоти до двох метрів.

Рани вух, губ, на ділянці статевого органу могли утворити від укусів тварин. Виключається можливість отримання синців, ран від тушіння недопалків, як про це раніше повідомляли в соцмережах.

Крім того, виключається можливість отримання тілесних ушкоджень від його власного розчухування, дертя та інфекційної хвороби.

– На жаль, ні одна, ні друга експертиза не дають нам точного часу настання тілесних ушкоджень. У висновку експертизи зазначено, що тілесні ушкодження, які стали причиною смерті, могли утворитися не менше восьми днів від часу настання смерті. Через це стоїть питання про призначення комісійної експертизи, на дослідження якої будуть надані висновки цих двох експертиз, покази лікарів на інші медичні документи, які були нами вилучені в ході досудового слідства, – сказав Воронін.

Він також повідомив, що, за даними медиків, якби дитину вчасно було шпиталізовано, її можна було б врятувати.

Що відомо про справу?

27 серпня було повідомлено, що у Черкасах госпіталізували другокласника із тяжкими травмами.

Попередньо озвучувались різні версії, що могло статись із дитиною: покусали собаки, впав із цегли.

Хлопчик помер 5 вересня в лікарні, так і не прийшовши до тями.

4 вересня діду 7-річного хлопчика, який за невідомих обставин отримав важкі травми, правоохоронці вручили підозру, а також взяли під варту.

Раніше бабусі травмованого хлопчика Вікторії Лясовій вручили підозру за аналогічною статтею. Жінку взяли під варту. За ґратами вона перебуватиме до 29 жовтня.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.