Правоохоронці відзвітували про стан справи загиблого Андрійка. Завтра – допит лікарів матері (ВІДЕО)

Правоохоронці продовжують розслідувати факт травмування та смерті 7-річного Андрія Лясова.

Про перебіг слідства на пресконференції розповіли обласний прокурор Олександр Воронін та представник ГУНП у Черкаській області Євген Рогачов.

Вони запевнили, що розслідування розпочалося одразу після того, як хлопчика із численними травмами доставили в дитячу обласну лікарню.

Нині правоохоронці вивчають, як ставилися рідні до хлопчика, а також чи надавали йому належну допомогу, коли той травмувався.

Зокрема, було оглянуто житло, де проживав хлопчик із батьками, а також будинок, де він мешкав улітку з названими бабою та дідом.

Нині поліція опитала вже 28 людей. Зокрема, батьків, інших родичів, сусідів. Зокрема, було допитано рідну бабусю Андрія. За словами прокурора Олександра Вороніна, її покази суттєво відрізняють від тих даних, які раніше з її слів було поширено в медіа.

Фігуранти провадження, названі дід та баба Юрій та Вікторія Лясові, надавати свідчення відмовляються.

Тим часом названа баба хлопчика оскаржує запобіжний захід у суді

За словами Рогачова, Андрій перебував у названих діда та баби з кінця липня, коли вітчим хлопчика поїхав до мами в Київ. Сама мама з кінця травня перебувала у столиці на лікуванні. Завтра поліцейські планують допитати медиків, які її лікували.

Після розтину та згідно з попередніми висновками судово-медичної експертизи, хлопчик помер через травми, отримані від падіння з висоти. За словами правоохоронців, на подвір’ї, де тимчасово мешкав хлопчик, виявили безлад: ремонтне сміття, цеглу, шини тощо. Остаточну ж причину трагедії правоохоронці обіцяють озвучити після проведення всіх експертиз, які обіцяють завершити протягом двох тижнів.

Водночас за словами прокурора Олександра Вороніна, жодної інформації від соціальних служб про те, що хлопчика виховували у неналежних умовах, немає. Відповідно, нині питання вилучення 3-річної сестрички Андрія не стоїть.

Окрім того, представники правоохоронних органів увімкнули журналістам запис розмови Вікторії Лясової з диспетчером “швидкої допомоги”.

Послухати розмову можна у стрімі “18000”.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.