Правоохоронця, що вчинив бійку біля кафе-магазину, відсторонили від посади

Інспектора сектора реагування патрульної поліції  Чорнобаївського відділення поліції, який минулого року брав участь у бійці, відсторонено від посади. 

Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду Черкас.

На початку червня 2018 року підозрюваний був одним із учасників бійки біля  кафе-магазину “Перехрестя” в с. Лящівка Чорнобаївського району. Тоді патрульний наніс потерпілому численні удари кулаками по обличчю. Останній, вирвавшись з рук зловмисника, відійшов в бік, проте підозрюваний наздогнав його та продовжив наносити удари.

У той же час двоє спільників поліцейського, які перебували з ним поруч, також почали бити потерпілого, від чого він впав. Коли потерпілий піднявся з землі, один зі зловмисників, у змові з іншими, у стрибку наніс чоловіку удар правою ногою в груди, від чого останній знову впав.

Підозрюваний працівник поліції у судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання про його відсторонення з посади. Додатково пояснив, що це є недоречним, оскільки за час досудового розслідування жодних перешкод слідчим він не створював, на потерпілого чи свідків не впливав.

У судовому ж засіданні слідчим суддею було встановлено, що підозрюваний впливав на свідків та потерпілого шляхом залякування.

Слідчий суддя відсторонив від посади підозрюваного у вчиненні злочину, що передбачений ч. 2 ст. 296 КК України від посади.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.