Представник Черкащини виборов на міжнародних змаганнях чотири бронзи

змагання

Черкащанин на світовій першості здобув чотири бронзи

Черкащанин Єгор Середа виборов чотири бронзи у світових змаганнях зі спідболу.

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Черкаської ОДА.

Змагання зі спідболу відбувалися в Індії в листопаді 2025 року. Там черкащанин змагався із представниками із Єгипту, Німеччини, Непалу, Польщі, Палестини, Індії та Іраку.

Відомо, що юнак живе закордоном, проте представляв на змаганнях Україну. У світовій першості хлопець здобув чотири бронзові нагороди.

Читайте також: Ігри Нескорених відбудуться у Черкасах 8 березня.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі «18000» в ютубі. Підписуйтеся!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
5 Коментарів
  1. А прізвище в нього є?

    1. Так, дякуємо, що вказали на помилку. Вже додали

  2. Напишіть, хоч що то за вид змагань, бо схоже що в руках в нього вафельниця

  3. Помилка. Це – Паддл теніс
    Спідбол — одне з найнебезпечніших розваг у колі наркозалежних. У класичній версії це суміш кокаїну та героїну.

    1. Це слово має кілька значень. Цитую допис управління молоді та спорту Черкаської ОВА: «… Чемпіонат світу зі спідболу, який зібрав найсильніших спортсменів планети».

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини